COVID-19 взявся за дітей: у Рівненській області від коронавірусу помер 13-річний хлопчик

COVID-19 взявся за дітей: у Рівненській області від коронавірусу помер 13-річний хлопчик

Фото: pixabay.com

Це перша зафіксована в регіоні смерть дитини від коронавірусу.

На Рівненщині внаслідок ускладнення від коронавірусу помер 13-річний хлопчик з Рокитнівського району. Дитину лікували в обласній лікарні, та на жаль, врятувати не вдалось. У юного пацієнта було супутнє захворювання.

Про це сьогодні, 2 жовтня, повідомили в Рівненській ОДА.

"Вперше зафіксовано смерть дитини, в якої було супутнє онкологічне захворювання", — зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. 

Головний лікар Рівненської обласної дитячої клінічної лікарні Віталій Бойко розповів, що в дитини була онкологічна патологія, під час лікування в медзакладі у нього виявили коронавірус.

"Хлопчик 13 років із Рокитнівського району поступив до Рівненської обласної дитячої лікарні. Це пацієнт з онкологічною патологією. При поступленні ПЛР та ІФА тести показали негативний результат, так само, як і в його рідних. Під час його перебування на стаціонарі в дитини виявили COVID-19. Лікування було здійснене згідно з протоколом, всіма медикаментами пацієнт був забезпечений. Але, на жаль, сьогодні вночі хлопчик помер", — сказав головний лікар обласної дитячої лікарні.

Нагадаємо, у Львові медики продовжують рятувати трирічну дівчинку, яка інфікувалася коронавірусом. Наразі дитина перебуває на апаратів штучної вентиляції легень у важкому стані. Маленькій пацієнтці вже зробили переливання крові.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація