Цьогоріч в Україні очікуються чотири штами грипу — РНБО

Цьогоріч в Україні очікуються чотири штами грипу — РНБО

Фото: УНІАН

Олексій Данілов зазначив, що упродовж останніх років у лікарнях із діагнозом "грип" перебували 280 тисяч осіб, серед яких 65% — діти.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що, за прогнозами Міністерства охорони здоров’я, цьогоріч в Україні очікуються чотири штами грипу. Він зауважив, що в умовах сезонного зростання кількості хворих на грип, що відбуватиметься на тлі епідемії коронавірусної хвороби, лікарні мають забезпечити необхідну кількість насамперед дитячих ліжок.

Про це він сказав під час чергової селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій з питань запобігання поширенню коронавірусу, повідомляє сьогодні, 16 жовтня, сайт РНБО.

Данілов нагадав, що упродовж останніх років у лікарнях з діагнозом "грип" перебували 280 тисяч осіб, серед яких 65% — діти. Він також акцентував на необхідності вжиття заходів до забезпечення надійної роботи апаратів ШВЛ в умовах низьких температур.

Нагадаємо, у Центрі громадського здоров'я (ЦГЗ) пояснили, що грипом і новим коронавірусом COVID-19 можна заразитися одночасно. Водночас за умови одночасного зараження існує ризик тяжкого ураження легенів, складного перебігу хвороби і навіть смерті.

Вакцину проти коронавірусу зможуть випробувати понад 4 тисячі українців

Вакцину проти коронавірусу зможуть випробувати понад 4 тисячі українців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація