Cirque du Soleil заявив про банкрутство через пандемію коронавірусу

Cirque du Soleil заявив про банкрутство через пандемію коронавірусу

Фото: Associated Press

Компанія вимушена скоротити 3,5 тисячі робочих місць.

У понеділок, 29 червня, відомий канадський Cirque du Soleil, що базується в Монреалі, оголосив про банкрутство через пандемію COVID-19.

Компанія вимушена скоротити 3,5 тисячі робочих місць, повідомляє CNN.

Скрутне становище в цирку пояснили "величезним зривом та вимушеним закриттям" внаслідок карантинних обмежень, запроваджених по всьому світу через поширення нової коронавірусної інфекції. 

Нині компанія планує реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду та приватних інвестиційних компаній.

Зазначається, що Cirque du Soleil тимчасово призупинив виробництво своїх шоу три місяці тому.

Нині цирк оголосив тендер на участь у конкурсі для своїх найбільших прихильників, зокрема багатонаціональних приватних інвестиційних компаній зі США, Китаю та Канади, на 420 мільйонів доларів. Ця пропозиція має стати "відправною точкою" в аукціоні для залучення інших учасників.

Компанія також отримала 300 мільйонів доларів для "підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам та партнерам Cirque du Soleil, а також прийняття деяких зобов'язань перед компанією".

За деякими даними, цирк має борг у розмірі майже мільярд доларів, тоді як виробництво шоу досі залишається призупиненим. 

"Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією, - зазначив гендиректор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніель Ламарр. - Однак, з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництву довелося діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії".

Раніше Cirque du Soleil безкоштовно показав запис своєї вистави, аби потішити людей, що змушені залишатися вдома через коронавірус. 

Коронавірус у світі: кількість інфікованих зросла до 10 мільйонів та майже 300 тисяч

Коронавірус у світі: кількість інфікованих зросла до 10 мільйонів та майже 300 тисяч

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація