Чотири активних та одинадцять безсимптомних: у Китаї зафіксували нові випадки зараження коронавірусом

Чотири активних та одинадцять безсимптомних: у Китаї зафіксували нові випадки зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

На лікуванні залишаються 405 пацієнтів з коронавірусом.

У понеділок, 6 липня, материковий Китай повідомив про чотири нові випадки активної форми COVID-19

Про це пише People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Троє пацієнтів нещодавно прибули з-за кордону, тоді як ще один заразився в Пекіні, де нещодавно зафіксували новий спалах коронавірусу. 

Нагадаємо, що великий оптовий ринок "Сіньфаді", де зафіксували новий спалах, тимчасово закрили, а в столиці ввели обмежувальні заходи. Зокрема, кожен, хто виїжджає з Пекіна, повинен надати довідку про негативний тест на наявність коронавірусу.

Також через спалах на столичному ринку пів мільйона мешканців округу Аньсинь, розташованого в 150 кілометрах від Пекіна, перебувають на жорсткому карантині. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 405 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан шести із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще одинадцять безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 557 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Як повідомлялося, епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР наступного тижня планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація