Чому зростає кількість хворих на коронавірус і хто найчастіше інфікується: пояснення лікарки

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
1885
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чому зростає кількість хворих на коронавірус і хто найчастіше інфікується: пояснення лікарки

Фото: Associated Press

Головна санітарна лікарка Чернівецької області Наталія Гопко каже, що найчастіше заражаються коронавірусом у приміщеннях.

Зростання кількості зараження коронавірусом пов’язане з тим, що у осінньо-зимовий період року люди більше часу проводять у приміщеннях. Відповідно велика кількість людей перебуває у приміщеннях без масок і дотримання дистанції. Про це розповіла головна санітарна лікарка Чернівецької області Наталія Гопко, пише інформагентство АСС.

"Особливо це приміщення, які не провітрюються. Більшими ризиками інфікуватися супроводжується перебування у приміщеннях понад годину. Тобто зараз ми впродовж уже кількох тижнів констатуємо зростання частки хворих серед людей, які працюють. Найчастіше інфікуються колеги по роботі", - розповіла лікарка.

Фахівчиня наголошує, що у разі появи перших симптомів хвороби потрібно мінімізувати контакт з людьми, аби не поширювати інфекцію. Бо саме байдуже ставлення до проявів хвороби і при цьому контакт з навколишніми призводять до поширення коронавірусу.

"Звісно у першу хвилину ніхто не може розпізнати COVID-19 це, чи інше ГРВІ, але застереження стосуються всіх без винятку гострих респіраторних вірусних інфекцій. При появі будь-яких ознак, які не виключають перебігу COVID-19 необхідно припинити активне спілкування і в жодному випадку не йти на роботу. Аргументи, які ми вислуховуємо найчастіше: це надмірна зайнятість, неможливість перенести якісь справи, обов’язковість виконання тих, чи інших функцій. Але коли розглядати це вже у контексті результату розслідування, то з одного такого випадку ми маємо 2,3, 5 випадків інфікування в межах одного колективу", - зазначила головна санітарна лікарка Чернівецької області.

Нагадаємо, в Україні 24 листопада зранку кількість інфікованих коронавірусом збільшилась до 647 976. Кількість випадків зараження за останню добу зросла на понад 12 тис. Від початку пандемії від COVID-19 померло 11 263 людини.

Від початку пандемії 650 тисяч українців отримали позитивний тест на COVID-19

Від початку пандемії 650 тисяч українців отримали позитивний тест на COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1885
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація