Чому Євросоюз досі не визнає вакцинацію CoronaVac: пояснення МОЗ

Чому Євросоюз досі не визнає вакцинацію CoronaVac: пояснення МОЗ

Фото: УНІАН

У МОЗ України сподіваються, що ЄС зареєструє китайський препарат і без проблем впускатиме українців, які щеплені цією вакциною.

Європейський Союз досі офіційно не дозволив використання китайського препарату CoronaVac, який використовується в Україні для вакцинації від COVID-19.

Чому ЄС затягує реєстрацію китайської вакцини, розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю "Радіо Свобода".

За його словами, "Європа затягує розгляд цього питання", в тому числі через політику.

"Можливо, це пов’язано зі ставленням до самого виробника… Мені здається, що тут є політика. Тому що, наприклад, той же ж самий Pfizer або інші вакцини розглядалися ЕМА (Європейською медичною агенцією – ред.) доволі швидко. Вакцина CoronaVac вже майже 2 місяці перебуває на розгляді Європейської медичної агенції. І ми маємо надію, що ЕМА ухвалить усе ж таки виважене рішення і визнає цю вакцину вже дозволеною для використання", — сказав Кузін.

Зазначимо, що китайський препарат CoronaVac був зареєстрований Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Але наразі не всі країни Євросоюзу впускають українців, щеплених CoronaVac.

Нагадаємо, що за вакцина — CoronaVac, яка ефективність, особливості використання.

ВООЗ схвалила китайську вакцину "CoronaVac" — пряме включення

ВООЗ схвалила китайську вакцину "CoronaVac" — пряме включення

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація