Чиновники хочуть повністю закрити в'їзд та виїзд із охопленої коронавірусом Чернівецької області

Чиновники хочуть повністю закрити в'їзд та виїзд із охопленої коронавірусом Чернівецької області

Фото: Фотограф Максим Козменко

Проїзд буде дозволений лише екстреним службам та транпорту, який забезпечує життєдіяльність регіону.

Чернівецька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ініціює звернення до Державної комісії ТЕБ та НС із пропозицією введення особливого режиму в’їзду та виїзду у Чернівецькій області та заборону міжобласного пересування пасажирського транспорту. Усе - через активне поширення в регіоні нового коронавірусу COVID-19.

Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

"Такі заходи необхідні, аби запобігти поширенню коронавірусу та маскимально обмежити людські контакти із сусідніми областями. Рух під час дії особливого режиму буде дозволено лише для вантажного транспорту, щоб забезпечити функціонування економіки області. Шановні буковинці, просимо врахувати, що особливий режим в’їзду та виїзду може діяти до 24 квітня", - зазначив Осачук.

Рішення про запровадження обмеженого режиму має ухвалити Державна комісія ТЕБ та НС. Про час введення таких заходів мають поінформувати додатково.

У Чернівецькій області коронавірусом інфікувалися 59 людей, деякі хворі у важкому стані.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація