Чи працюватиме київське метро під час карантину зимових канікул: Брагінський дав чітку відповідь

Чи працюватиме київське метро під час карантину зимових канікул: Брагінський дав чітку відповідь

Фото: Associated Press

За словами начальника столичної підземки, метрополітен проводить посилену дезінфекцію пасажирських зон і рухомого складу.

Київське метро працюватиме під час карантину зимових канікул. Проте користуватися підземкою варто лише у разі реальної необхідності.

Про це повідомив начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський у Facebook.

“Метрополітен працюватиме під час карантину зимових канікул. Однак закликаю користуватися громадським транспортом – як наземним, так і підземним, за реальної необхідності”, – зазначив він.

За словами Брагінського, метрополітен проводить посилену дезінфекцію пасажирських зон і рухомого складу, проте пасажири також мають дотримуватися санітарних вимог.

“Водночас важливим є дотримання простих правил – носити маску та мити руки після вулиці. Залиштеся вдома, якщо відчули ознаки хвороби. Не варто наражати на небезпеку інших людей!”, – закликав він.

 

Метрополітен працюватиме під час карантину зимових канікул. Однак закликаю користуватися громадським транспортом як...

Опубліковано Брагінський Віктор Середа, 9 грудня 2020 р.

 

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій пояснив, як працюватиме транспорт в Україні у період посиленого карантину. 

Криклій уточнив, що під час локдауну, що запровадять в Україні від 8 до 24 січня 2021 року, роботу громадського транспорту не зупинятимуть. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація