Чи передається коронавірус через руки: пояснення львівського епідеміолога

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
2191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи передається коронавірус через руки: пояснення львівського епідеміолога

скріншот з відео / Михайло Бно-Айріан, Facebook

Професор Борис Кузьминов висловив думку щодо частої гігієни рук і присутності у цьому питанні бізнесу.

Директор Науково-дослідницького інституту епідеміології та гігієни львівського медуніверситету, професор Борис Кузьминов пояснив, чи слід особливо ретельно мити руки під час епідемії коронавірусу. Також експерт розповів, яким шляхом передається коронавірусна інфекція.

"Руки треба мити, незалежно від коронаврусу. Стосовно передачі віруса з поверхонь рук, ризик, я думаю, існує дуже мінімальний. Якщо б наприклад ви були б інфіковані, і я би простягнув руки перед вам і ви би почали туди чхати, і після того я б зробив ось так (обтер руками своє обличч, - ред), ймовірність того, що вірус потрапить через слизові оболонки в організм, існувала б. Але практично, якщо ми використовуємо дизензасоби, гумові рукавички, ми просто той шар, який продукує шкіра постійно, змиваємо. Тому до цього шляху, мені здається, дуже долучене питання політики і бізнесу", -  розповів епідеміолог в коментарі екс-голові Київської ОДА Михайлу Бно-Айріану.

Борис Кузьминов запевняє, що вірус може потрапити в організм людини загалом через дихальні шляхи.

"Чітко, це є тільки респіраторний шлях. Вірус може попасти в організм респіраторним шляхом", - додав фахівець.

Нагадаємо, колишня очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, чому колективний імунітет не зводить до нуля ризики передачі коронавірусної інфекції.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація