Чи очікувати Україні спалаху коронавірусу після різдвяних свят і коли: лікар дав прогноз

Дата публікації
Перегляди
388
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи очікувати Україні спалаху коронавірусу після різдвяних свят і коли: лікар дав прогноз

фото / Тарас Жиравецький, Facebook

Аби зрозуміти, чи буде спалах COVID-19 в Україні після Різдва, потрібно дочекатись 14 січня, каже лікар Тарас Жиравецький.

Друга хвиля коронавірусу в Україні іде на спад. Утім, до кінця січня ще може значно зрости кількість нових випадків COVID-19. Про це в бліцінтерв'ю ТСН.ua розповів головний лікар одного з діагностичних медичних центрів Львова Тарас Жиравецький.

"Ми ж розуміємо, які відео люди постили на новорічні свята, що було в Києві і не тільки там - людей було дуже багато в місті, люди дуже багато комунікували, виходили, святкували, і тепер вся інтрига, враховуючи період передачі вірусу, тобто його проявів - 5-7 днів, то подивимося 14-15 січня, які будуть показники. Бо Новий рік ми минули і спалаху такого не було, а сьомий день після Різдва ще не настав", - розповів Тарас Жиравецький.

Лікар зазначає, що в Україні прогнозувався сплеск заражень коронавірусом після новорічних-різдвяних свят. 

"Ми думали, що пік другої хвилі припаде на кінець січня, а таке враження, що пік другої хвилі у нас був у середині, в кінці грудня, тоді у нас було найбільше госпіталізацій. А зараз таке враження, що друга хвиля пішла на спад і якщо це так іде, то ми мали б плавно опускатися. Єдине, що ця друга хвиля як наростала довго, кілька місяців, і кілька місяців буде плавно спадати.  Ми ще можемо мати показник кількості госпіталізацій в стаціонари, але поки що він стабільний. Прем'єр сказав, що є ймовірність того, що до кінця січня ще може збільшитись кількість тих, хто захворіє", - додав медик.

Нагадаємо, в бліцінтерв'ю ТСН.ua лікар Тарас Жиравецький розповів, чи очікувати Україні нової хвилі коронавірусу з Великої Британії.

Переломний момент пандемії коронавірусу: ВООЗ закликає посилити карантинні заходи у світі

Переломний момент пандемії коронавірусу: ВООЗ закликає посилити карантинні заходи у світі

 

Наступна публікація