Чхання, захриплість та відсутність температури: лікарка з Буковини розповіла про незвичні симптоми "Омікрону"

Дата публікації
Перегляди
5793
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чхання, захриплість та відсутність температури: лікарка з Буковини розповіла про незвичні симптоми "Омікрону"

Фото: Associated Press

"Омікроном" на Буковині частіше хворіють 30-річні.

На Буковині зафіксували 16 випадків інфікування штамом коронавірусу "Омікрон". Він швидко поширюється та має симптоми, які нагадують звичайне ГРВІ. 

Про це у коментарі АСС розповіла менеджерка з громадського здоров’я управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради Надія Лабанда. 

Медикиня зазначала, що "Омікроном" все частіше хворіють 30-річні люди, тоді як "Дельтою" - пацієнти, віком від 38 років. 

За її даними, штам "Омікрон" передається в 4,2 раза швидше порівняно із "Дельтою"

"Найпоширеніші симптоми "Омікрону": нежить, головний біль, втома, чхання, біль у горлі. До речі, відмінний від попередніх штамів симптом – чхання та захриплість голосу. А от температуру фіксують лише у чверті випадків. Втрата смаку і запаху – теж зустрічаються рідко. Тобто "Омікрон" дуже схожий на звичайне ГРВІ", - каже Надія Лабанда.

Лікарка зазначила, що попри те, що "Омікрон" схожий на застуду, цей штам коронавірусу є дуже небезпечним, оскільки він може спричиняти тривалі наслідки для здоров’я, госпіталізацію та летальні випадки. Надія Лабанда закликала усіх вакцинуватись, бо так можна перехворіти COVID-19 у легшій формі. 

Читайте також:

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Віталій Кличко вдруге захворів на коронавірус | Новини Києва

Віталій Кличко вдруге захворів на коронавірус | Новини Києва
Наступна публікація