Чергуватиме поліція: Шмигаль звернувся до місцевої влади щодо бунту проти карантину вихідного дня

Чергуватиме поліція: Шмигаль звернувся до місцевої влади щодо бунту проти карантину вихідного дня

Фото: УНІАН

Шмигаль наголосив, що мери не мають повноважень забороняти рішення уряду.

Мери міст, де виступають проти запровадження карантину вихідного дня, не мають повноважень дозволяти чи забороняти дію рішень уряду. Обмеження повинні ввести на всій території України. За дотриманням усіх обмежень будуть посилено стежити правоохоронці, які чергуватимуть біля великих торгових об'єктів і перевірятимуть роботу продуктових крамниць та ринків.

Про це йшлося на нараді 13 листопада прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з головами ОДА.

Шмигаль нагадав, що карантин вихідного дня починає діяти вже завтра, 14 листопада. І, згідно з рішенням уряду, протягом суботи та неділі заклади, визначені в переліку, мають бути зачинені або не повинні приймати відвідувачів. Робити винятки для об’єктів, які внесені до переліку постанови, міські голови не мають повноважень.

"У міських голів немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень уряду на території окремо взятої територіальної одиниці. Рішення уряду діють безумовно і підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання, які розташовуються на території України. Карантин вихідного дня стосується винятково визначеного переліку суб’єктів господарювання, які є на території України. Якщо це, наприклад, ТРЦ, то він має бути закритий протягом вихідних", — наголосив Шмигаль.

Тому для перевірки дотримання карантину ухвалено рішення, що біля великих торгових об’єктів чергуватимуть представники Національної поліції. Також Держпродспоживслужбі спільно з поліцією доручили здійснювати рейди у невеликих магазинах та на продуктових ринках щодо дотримання протиепідемічних заходів.

Читайте також:

Карантин вихідного дня: як на обмеження відреагували в регіонах

Карантин вихідного дня: як на обмеження відреагували в регіонах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація