Черги та інтернет-замовлення на місці: як дотримуються правил локдауну жителі столиці

Дата публікації
Перегляди
1194
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Черги та інтернет-замовлення на місці: як дотримуються правил локдауну жителі столиці

Фото: УНІАН

Деякі відвідувачі до карантинних вимог ставляться з розумінням, інші ж про це не знали.

Від п'ятниці, 8 січня, в Україні набув чинності так званий "карантин зимових канікул", що триватиме до 24 січня. Соціальні мережі майорять мемами на тему локдауну. Його обговорюють як пересічні українці, так і народні обранці, зокрема із провладної партії. Здебільшого люди обурені й не розуміють, чому одні товари можна купувати, а інші поруч ні. І не вірять, що цей локдаун знизить показники захворюваності.

ТСН перевірила, як дотримуються правил січневого локдауну жителі Києва. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, у невеличкому мережевому супермаркеті у столиці на відділі непродовольчих товарів розмістили попереджувальну стрічку. В оголошенні зазначено, що ці товари можна придбати тільки через інтернет-замовлення. Але це не заважає покупцям купувати ці товари офлайн. Речі продають без зайвих питань.

А у гіпермаркеті будматеріалів — мережі, яка вільно працювала впродовж весняного локдауну, чим обурила соцмережі, сьогодні люди так само купували товари. Оформлювали їх як онлайн-замовлення, сплачували на касі й одразу забирали. Соцмережі знову вибухнули і вже за дві години потрапити всередину магазину стало неможливо.

В іншому великому супермаркеті доступ до непродовольчих товарів обмежили повністю. Їх забарикадували продуктами і дістатися до них неможливо. Ті, хто хотів купити пательню чи ганчірку, вишикувалися в чергу, щоб оформити онлайн-замовлення. Це можна зробити вдома або на місці.

Торговельно-розважальні центри зачинені. В магазинах із технікою легально можна придбати лише засоби зв’язку – смартфони, планшети та ноутбуки. Все інше – через інтернет-замовлення.

Але в одному з магазинів електроніки вирішили, що акустичні системи, самокати та телевізори також є засобами зв’язку.

А у новорічному містечку на столичному Подолі людей було, неначе локдауну й немає. Хоча фудкорти, ковзанка і колесо огляду не працюють. Відкрита була для відвідувачів лише одна локація – гірка. Працівники, щойно побачили знімальну групу, атракцію зачинили. У касі виправдовуються, мовляв, працюють у технічному режимі.

Локдаун в Києві: чи дотримуються карантинних обмежень жителі столиці

Локдаун в Києві: чи дотримуються карантинних обмежень жителі столиці

Тим часом, поблизу кафе і ресторанів вишикувалися черги. У самих закладах запевняли, що працюють із дотриманням вимог. Замовив – і на вулицю, чекати всередині не дозволяють.

Деякі відвідувачі до таких вимог ставляться з розумінням. Інші ж про це не знали.

А на зимовій локації біля Офісу президента не працювали тільки фудкорти, усе інше – у звичному режимі. Була черга на ковзанку. Не менше людей було і до Святого Миколая.

Читайте також:

Наступна публікація