Через єдиний пішохідний перехід на кордоні з Польщею прибуває дедалі більше українців

Через єдиний пішохідний перехід на кордоні з Польщею прибуває дедалі більше українців

Фото: МВС

Більшість громадян, які прибувають в Україну, користуються мобільним застосунком "Дій вдома".

Від часу відновлення роботи пункту пропуску "Шегині" від 16 травня у ньому перетнуло кордон на вхід в Україну майже 2 900 громадян. У другий день роботи через цей пункт пропуску прийшли з Польщі понад 1 800 осіб – майже вдвічі більше, ніж у перший.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

Як зазначається, це єдиний пункт пропуску на українсько-польській ділянці кордону, де обладнаний піший перехід. У ньому зараз пропускають лише громадян, які йдуть пішки, оскільки суміжна сторона не відновила автомобільний напрямок.

Більшість громадян, які прибувають в Україну, користуються мобільним застосунком "Дій вдома". Якщо особа, яка прибула з-за кордону, не бажає, або не має можливості встановити додаток, прикордонники інформують про це представників санітарно-карантинних підрозділів та Нацполіції для доправлення її до місця обов’язкової обсервації. На вхід до України діють обмеження щодо іноземців та осіб без громадянства (окрім визначених категорій).

Додаткових обмежень, пов’язаних з карантином, для громадян щодо виходу з території України немає.

Нагадаємо, наразі на кордоні з Польщею функціонують чотири пункти пропуску: "Ягодин", "Краківець", "Рава-Руська" та "Шегині". Пропуск пішоходів через українсько-польський кордон здійснюється тільки в "Шегинях". У решті пунктів пропускають лише осіб, які їдуть автотранспортом. Раніше українські громадяни прибували в пішому порядку й на інші пункти пропуску, там їхнє перевезення відбувалось спеціальними автобусами, але зараз ця можливість закривається.

Повʼязані теми:

Наступна публікація