Через ситуацію з коронавірусом ще одна країна закрила кордони для українських туристів

Через ситуацію з коронавірусом ще одна країна закрила кордони для українських туристів

Фото: desroches-island.com

Для українців кордони відкрили 39 країн світу.

Сейшельські острови закрили кордони для українських туристів через ситуацію з коронавірусом.

Про це під брифінгу 31 липня повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Минулого тижня я оголошував країни, які відкриті або відносно відкриті для українців. За цей тиждень змінилася політика на Сейшельських островах. Було ухвалене рішення про закриття країни для в'їзду українських туристів, але при цьому, позитивною є новина, що Болгарія буквально вчора ухвалила рішення, яким навпаки, продовжила на місяць спрощений порядок в'їзду для громадян України", - сказав Кулеба.

Він також додав, що найбільш популярними серед українців є Угорщина, Туреччина і Росія. Після них одразу йде Польща, Німеччина, Румунія, Хорватія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що для українців кордони відкрили 39 країн світу. Серед них - Болгарія, Словенія, ОАЕ, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко і острівна країна Сент-Люсія, яка розташована у Карибському морі. Ще кордони для українців відкрили Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Багамські острови і Ліван.

Болгарія змінила правила в’їзду для українських туристів

Болгарія змінила правила в’їзду для українських туристів

Повʼязані теми:

Наступна публікація