Через поширення фейків про коронавірус, WhatsApp вводить обмеження на повідомлення

Дата публікації
Перегляди
1408
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через поширення фейків про коронавірус, WhatsApp вводить обмеження на повідомлення

Фото: Getty Images

Відтепер пересилати повідомлення можна тільки одному користувачу за раз.

У WhatsApp ввели обмеження на кількість повідомлень, що пересилаються, через поширення фейків про коронавірус. Про це йдеться в повідомленні пресслужби компанії.

"Ми ухвалили рішення обмежити пересилання повідомлень. Тепер їх можна переслати лише в один чат за раз", — йдеться в повідомленні.

У соцмережі наголошують, що разом із ВООЗ та органами охорони здоров'я різних країн працюють над тим, щоб їхні користувачі отримували максимально точну інформацію про пандемію коронавірусу. В компанії заявили, що попередні обмеження на пересилання повідомлень допомогли знизити кількість таких повідомлень на 25%.

"Ми спостерігаємо суттєве збільшення кількості повідомлень, що, на думку наших користувачів, може дратувати й сприяти поширенню неправдивої інформації. Ми переконані, що WhatsApp має залишитись осередком особистого спілкування, тому важливо стримувати поширення цих повідомлень", — говорять в компанії.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1408
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація