Через новий спалах у Південній Кореї коронавірусом інфікувалися понад дві сотні людей

Через новий спалах у Південній Кореї коронавірусом інфікувалися понад дві сотні людей

Фото: Associated Press

Від ускладнень захворювання померли ще двоє пацієнтів.

У суботу, 23 травня, Південна Корея повідомила про 23 нові випадки коронавірусної інфекції COVID-19.

Впродовж доби від ускладнень захворювання померли ще двоє пацієнтів. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляє АР.

Зазначається, що тринадцятьох інфікованих виявили у провінції Кьонгі поруч із Сеулом, де раніше виявили новий спалах COVID-19 серед відвідувачів нічних клубів. У суботу влада південнокорейської столиці наказала закрити ще 2 629 барів та караоке. Натепер кількість закритих розважальних майданчиків сягнула 8 363.

Нагадаємо, що два тижні тому в країні виявили щонайменше 40 осіб, які заразилися після відвідування нічних клубів в Сеулі, а також в сусідніх містах: Інчхоні і Кьонгі. Відомо, що 17 з них заразилися від 29-річного чоловіка, який 2 травня відвідав три нічні клуби в сеульському районі Ітевон. Нині зі спалахом пов'язують вже понад дві сотні випадків зараження COVID-19.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 11 165 людей. 266 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад десять тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів.

Перший спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація