Через новий спалах коронавірусу Південна Корея знову закрила школи

Через новий спалах коронавірусу Південна Корея знову закрила школи

Фото: Associated Press

В Сеулі закрили парки та музеї.

У п'ятницю, 29 травня, Південна Корея повідомила про 58 нових випадків коронавірусної інфекції COVID-19.

Більшість заражених пов'язують із центром дистрибуції в Пучхоні, що на заході від Сеулу. Про це повідомила кореспондентка ВВС у Сеулі Лора Бікер. 

В уряді заявили, що співробітники центру не дотримуються заходів безпеки. Тисячу з них уже перевірили на наявність інфекції в організмі, а представники охрони здоров'я заявили, що виявили сліди COVID-19 на взутті та одязі працівників. Окрім того, нині триває перевірка у центрах дистрибуції по всій країні. 

На тлі побоювань нового спалаху коронавірусу після повторного відкриття в країні знову зачинилася 251 школа. Окрім того, влада відновила деякі раніше скасовані карантинні обмеження. Також закрили парки та музеї в Сеулі й найближчих населених пунктах, а компанії попросили по можливості перейти на дистанційний режим роботи. Людям знову рекомендують уникати масових зборів. 

Нагадаємо, що минулої доби в країні зафіксували найвищий добовий приріст заражених за 53 дні. 

Нещодавно у Сеулі також зафіксували новий спалах COVID-19 серед відвідувачів нічних клубів. Із ним пов'язують вже щонайменше дві сотні випадків зараження коронавірусом.

Минулого тижня уряд країни розпочав поетапне відкриття шкіл. Так, цієї середи двері навчальних закладів відкрилися для приблизно двох мільйонів дітей, зокрема й дошкільного віку.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 11 402 людини. 269 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад десять тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів.

Перший спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація