Через коронавірус влада Індії подовжила жорсткі обмеження на пересування

Через коронавірус влада Індії подовжила жорсткі обмеження на пересування

Фото: Associated Press

Нинішнє подовження локдауну стало вже третім від кінця березня.

Повсюдні жорсткі обмеження з метою недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19 в Індії знову подовжено. Згідно з поширеною у неділю, 17 травня, заявою МВС Індії, нинішній локдаун триватиме в цій країні до 31 травня.

"Заходи щодо стримування поширення COVID-19 триватимуть", - йдеться в відомчій заяві, яку наводить інформагенція AFP.

Школи, місця проведення релігійних заходів, торговельні центри, кінотеатри і спортзали й надалі залишатимуться закритими, пояснюється в заяві відомства. Крім того, подовжено чинність заборон на організацію великих зібрань людей з метою проведення релігійних і спортивних заходів.

Так само поки що не буде відновлюватися рух потягів міського метрополітену. Тимчасова заборона на внутрішні й міжнародні авіаперевезення теж зберігатиметься, сказано в повідомленні.

Дія нічної комендантської години, що обмежує пересування населення від 19:00 до 7:00, за винятком основних послуг, триватиме.

Водночас тепер ресторанам буде дозволено працювати для обслуговування клієнтів на виніс.

Крім того, дозволено проводити заходи в спортивних комплексах і на стадіонах - однак без глядачів.

Також влада дозволила поновити міжміське автобусне сполучення та автобусні рейси між штатами. Дозволено користуватися іншими видами автомобільного пасажирського транспорту. Утім, тут все віддано на розсуд окремих штатів і регіонів.

Нинішнє подовження терміну карантинної ізоляції населення стало вже третім від моменту запровадження цих заходів наприкінці березня.

17 травня в Індії зафіксовано найбільшу кількість нових випадків інфікування коронавірусом - за останні 24 години нарахували 4987 нових заражених. Загальна кількість підтверджених випадків захворювання - майже 91 тисяча. Від COVID-19 у Індії померло понад 2,8 тисячі людей.

Згідно з прогнозами експертів, пік захворюваності може припасти на червень або липень, тож вони закликають до більш ретельного тестування для визначення реальних масштабів поширення хвороби.

Економіка Індії дуже потерпає від жорстких обмежень через коронавірус. Найбільше від цього постраждали найменш захищенні прошарки 1,3-мільярдного населення Індії.

В Індії кількасот робочих мігрантів побилися із поліцією під час карантину

В Індії кількасот робочих мігрантів побилися із поліцією під час карантину

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація