Через карантин збільшилася кількість чоловіків з суїцидальними настроями — КМДА

Через карантин збільшилася кількість чоловіків з суїцидальними настроями — КМДА

Фото: УНІАН

Так, останнім часом на гарячі лінії психологічної допомоги надходить на 20% більше дзвінків від чоловіків.

З початку введення обмежувальних заходів через карантин на гарячі лінії психологічної підтримки звернулися значно більше чоловіків. Про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації з посиланням на заступницю голови КМДА Марини Хонди.

Зокрема, йдеться про звернення чоловіків із суїцидальними настроями на гарячу лінію психологічної підтримки Київського міського центру роботи з жінками.

"Уперше психологи телефону довіри повідомили про нову динаміку: на 20% зросла кількість звернень чоловіків. Як з’ясувалося, переважну більшість тривожить вимушене безробіття. Чоловіки втратили звичні ролі, не мають заробітку, як наслідок – виникають сварки в родинах, образи, відчуття провини й безвиході. Психологи наразі мають 1-2 телефонних дзвінки на день, які стосуються саме суїцидальних намірів чоловіків", – зазначила Хонда.

Так, за минулий тиждень соціальні служби та поліція зафіксували 451 звернення щодо домашнього насильства. Через карантин кількість годин роботи ліній збільшили — тепер гаряча лінія працює з 9 ранку до опівночі. 

Також повідомляється, що кількість випадків домашнього насильства за перший квартал 2020 року складає 5661. З них найбільше звернень від жінок – 4636. Від чоловіків та дітей зафіксовано 1010 та 15 звернень відповідно. Від осіб з інвалідністю надійшло 2 звернення. Виписано 939 термінових заборонних приписів для кривдників.

У КМДА нагадали, що в разі виникнення потреби у допомозі кияни можуть звертатися до Служби психологічної підтримки за номером: 044 272-15-00 (з мобільного) або 15-00 (зі стаціонарного телефону).

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація