"Це трапляється": в Україні планують відстежувати повторні випадки захворювання коронавірусом

"Це трапляється": в Україні планують відстежувати повторні випадки захворювання коронавірусом

Фото: Associated Press

В Україні фіксують повторні випадки коронавірусу.

В Україні незабаром будуть відстежувати повторні захворювання коронавірусом, адже їх нині почали фіксувати все частіше. Аналітику планують проводити у Міністерстві охорони здоров'я.

Про це сказав виконавчий директор Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) Ігор Кузін в коментарі "РБК-Україна".

"Раніше вважалося, що такі випадки ( повторне зараження коронавірусом. — Ред.) можливі лише після трьох місяців від моменту захворювання. Те, що ми бачимо зараз, це трапляється. У невеликій кількості. І це може відбуватися навіть через місяць після основного захворювання. Однак, хороша новина, що це не масове явище", — розповів Кузін.

За його словами, нині у МОЗ працює інформаційна система, яка реєструє випадки коронавірусу, але планується розширити її можливості й робити з її допомогою аналітику із повторних захворювань.

"Ми таку статистику не робили, але вже від обласних лабораторних центрів отримуємо відгуки, що такі випадки є, і вони реєструються", — додав Кузін.

Нагадаємо, медсестра амбулаторії з Львівської області заявила, що вдруге інфікувалася коронавірусом. За словами жінки, другий перебіг захворювання у неї виявився складнішим: висока температура, кашель. Лікарі кажуть, що вона вдруге інфікувалася через пониження імунітету.  

Також раніше повідомлялося, що лікарка швидкої медичної допомоги з Чернівців Аліса Гріщенкова вдруге заразилася коронавірусом.

Тим часом у Чернівецькій ОДА заявили, що в області коронавірусом повторно захворіли близько 20 осіб. У деяких пацієнтів спостерігалася важка форма COVID-19. 

Коронавірус в Україні: за останню добу виявили 4420 нових випадків

Коронавірус в Україні: за останню добу виявили 4420 нових випадків

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
581
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація