"Це стане нормою для нас" - у ВООЗ попередили про нові спалахи коронавірусу

"Це стане нормою для нас" - у ВООЗ попередили про нові спалахи коронавірусу

Фото: Associated Press

Нові спалахи коронавірусу можуть розвиватися дуже швидко.

Людство ще до кінця не впоралося з коронавірусною інфекція COVID-19 і нові спалахи недуги можуть виникати і стрімко розвиватися у міру зняття карантинних заходів. Щоб запобігти цьому слід і надалі дотримуватися соціальної дистанції.

Про це заявив спеціальний посланник Всесвітньої організації охорони здоров'я з COVID-19 Девід Набарро під час ефіру ВВС.

На його думку, громадянам доведеться адаптуватися відповідним чином до коронавірусу і дотримуватися соціальної дистанції,  а в разі зараження одразу ж ізольовуватися.

Принаймні, як він наголошує, це потрібно буде робити, поки не винайдуть вакцину. Але, за його слова, "деякі віруси надскладні, коли справа доходить до розробки вакцин".

"Коронавірус не минув, і в міру зростання пересувань людей, ми повинні бути готові до того, що нові спалахи розвиватимуться дуже швидко... Крім того, необхідно забезпечити достатню місткість лікарень. Це стане новою нормою для всіх нас", - сказав він.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Згодом задля мінімізації поширення коронавірусу уряд запровадив карантин, який зараз поступово пом'якшується. 

Рекордні 116 тисяч нових інфікованих коронавірусом виявили у світі за останню добу

Рекордні 116 тисяч нових інфікованих коронавірусом виявили у світі за останню добу

Повʼязані теми:

Наступна публікація