"Це почуття безсилля": Наталка Денисенко з чоловіком заразилися коронавірусом

"Це почуття безсилля": Наталка Денисенко з чоловіком заразилися коронавірусом

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Разом з подружжям на COVID-19 хворіє і її мама.

Відома українська родина акторів Наталки Денисенко та Андрія Фединчика заразилася коронавірусом.

Сумною новиною зірка поділилася на своїй сторінці в Instagram. У своєму дописі Наталка розповіла, що вже два тижні досить важко переносить вірус. У неї, як і у її рідних, виявили двобічну пневмонію.

Другий тиждень вся наша сім'я бореться з COVID-19. Дивлюся, як наші колеги пишуть про легкий перебіг хвороби, одужання, але, на жаль, це не наша історія. Сказати що ми в пекельному стані, це нічого не сказати...На 4-й день у нас у всіх (у мене, чоловіка і у моєї мами) діагностували двосторонню пневмонію. Ми робили максимум, що б не сталося запалення, але цей вірус сильніший і хитріший

зауважила акторка
Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Також зірка описала свої симптоми та припустила, де вони могли підхопити COVID-19.

Заразилися ми, швидше за все, від родичів в Чернігові, коли забирали Андрюшку від бабусі, і, Слава Богу, не встигли нікого заразити з тих людей, з ким контактували наступного дня. Навіть здивувалися від позитивного тесту, тому що, по відчуттях, це була просто легка застуда, і ми одразу ж здали повторний аналіз, але він теж підтвердився. Хоч ми і одразу почали лікування, цей вірус все ж нас не пощадив. Бувають дні коли складно навіть просто ходити. Просто не можу передати це почуття безсилля. Нехай ніхто з тих, хто зараз це читає, ніколи не відчує, яка це підступна і тяжка хвороба

розповіла Денисенко

Однак, за словами Наталки, їхній із чоловіком син Андрійко почувається добре і не має жодних симптомів захворювання, на відміну від її 62-річної матері, яка переносить хворобу найважче.

Шанувальники підтримали подружжя у коментарях і побажали їм скорішого одужання.

  • Мої хороші. Прочитала і аж сльози на очах. Якнайшвидшого одужання і великого здоров'я!
  • Швидкого одужання вашій родині!
  • Одужуйте! Тепер ви — королівська сім'я.
  • Наталочко, бажаю якнайшвидшого одужання всієї вашої сім'ї.

Нагадаємо, не так давно про схожі симптоми розповідала ведуча ранкового шоу "Сніданок з 1+1" Людмила Барбір, яка також наразі лікується від коронавірусу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація