"Це патріотично": Трамп заявив, що підтримує носіння масок під час пандемії коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1227
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Це патріотично": Трамп заявив, що підтримує носіння масок під час пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

Журналісти пов'язали нову заяву Трампа зі зміною керівника його передвиборчої кампанії.

Американський президент Дональд Трамп, який від початку пандемії COVID-19 вперто відмовлявся носити захисну маску й вперше з'явився у ній на публіці лише на початку липня, змінив позицію.

На своїй сторінці у Twitter очільник США оприлюднив власну світлину в масці та написав: "Чимало людей кажуть, що це патріотично - носити маску в місцях, де неможливо зберігати соціальну дистанцію. Немає нікого більш патріотичного, ніж я, ваш улюблений президент".

Журналісти низки видань, зокрема The Guardian, пов'язали нову заяву Трампа зі зміною керівника його передвиборчої кампанії, на посаду якого він минулого тижня призначив керівника польового штабу під час його кампанії 2016 року Біла Степіна.

Також зазначається, що від вівторка президент відновить щоденні брифінги щодо ситуації з COVID-19 у Сполучених Штатах Америки. Раніше він припинив щоденне спілкування з журналістами, коли ті висміяли його пропозицію лікувати коронавірус дезінфекційними засобами.

Додамо, що очільник Штатів за часи пандемії неоднозначно висловлювався про носінням масок попри одноголосні заяві експертів. Так, одного разу він поширив у Twitter допис, де висміювали його опонента на майбутніх виборах Джо Байдена за носіння масок. Окрім того, Трамп відмовився носити маску тоді, коли до цього зобов'язали усіх працівників Білого дому через коронавірус в особистої помічниці віцепрезидента Майка Пенса. Водночас пізніше він казав, що "за маски", і йому подобається, що він нагадує собі в них Самотнього рейнджера. 

Раніше у ВООЗ повідомили, що тканинні маски повинні мати три шари, щоб ефективно блокувати коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1227
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація