Бунт в Івано-Франківську: школи та дитсадки відчинять попри рішення Києва

Бунт в Івано-Франківську: школи та дитсадки відчинять попри рішення Києва

Фото: УНІАН

Навчальні заклади місцева влада планує відчинити з 14 вересня.

Школи та дитячі садочки в Івано-Франківську будуть працювати, не зважаючи на рішення центральної влади. Навчальні заклади в місті планують відчинити вже з наступного понеділка, 14 вересня.

Про це у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

"Щодо "червоної зони". Сподіваємося, що в четвер (10 вересня, - ред.) вона все таки буде переглянута, а з понеділка (14 вересня, - ред.) відмінена. Але є чинне рішення СЕС і міської ради, яке неоскаржене, і тому з понеділка (14 вересня, - ред.) школи і дитячі садочки в Івано-Франківську відчиняться у будь-якому випадку. Тому що депутати звертаються до мене, як міського голови, з тим, що потрібно виконувати рішення сесії Івано-Франківської міської ради", - сказав Марцінків.  

Він додав, що в Тернополі діти вже пішли до школи. "Тому з понеділка (14 вересня, - ред.), не зважаючи на рішення Києва,  наші діти підуть до дитячих садочків і шкіл, бо вони мають право на повноцінне навчання", - сказав мер Івано-Франківська і додав, що наразі у лікарнях міста перебувають 305 осіб з коронавірусом. 

Марцінків також звернувся до правоохоронців з проханням "не чіпати бізнес, не чіпати підприємців".

Оперативно про стан справ || 7.09.2020

Опубликовано Русланом Марцінківом Воскресенье, 6 сентября 2020 г.

Нагадаємо, у Івано-Франківську та Тернополі вимагають скасувати, як кажуть мери, "незаконні" карантинні обмеження. Міські голови навіть подали позови на уряд до Окружного адміністративного суду Києва. Мери назвали "червоні зони" для їхніх міст незаконними і такими, що суперечать конституції України.

Міста "червоної зони" вимагають скасувати карантинні обмеження

Міста "червоної зони" вимагають скасувати карантинні обмеження

Повʼязані теми:

Наступна публікація