"Думала, що вдруге інфікуватися неможливо": медсестра з Львівської області каже, що знову підхопила коронавірус

"Думала, що вдруге інфікуватися неможливо": медсестра з Львівської області каже, що знову підхопила коронавірус

фото умовне

Медсестра сімейної амбулаторії села Добростани Ольга Тицейко розповіла про перебіг захворювання.

Медсестра добростанівської амбулаторії, що в Яворівському районі Львівської області заявила, що вдруге інфікувалася коронавірусом. За словами жінки, другий перебіг захворювання у неї виявився складнішим.

Про це медсестра сімейної амбулаторії села Добростани Ольга Тицейко розповіла Укрінформу.

"Перший раз позитивний ПЛР-тест виявили 18 травня, хвороба протікала в легкій формі, я була вдома на самоізоляції. Знову здала аналіз 1 червня, результат вчергове підтвердився, а 22 червня вже отримала негативний результат. Відтак, легко подолавши недугу, вийшла на роботу і була впевнена, що вдруге інфікуватися неможливо. Але на початку вересня, я втратила нюх, піднялася температура, були всі ознаки COVID-19, здала новий аналіз і він знову був позитивний", - розповіла медсестра.

Вдруге перебіг хвороби для жінки став значно складнішим: висока температура, кашель. Зараз вона лікується вдома, лікарі кажуть, що вона вдруге інфікувалася через пониження імунітету.

Головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко повідомила, що це не поодинокий випадок інфікування коронавірусом вдруге. На жаль, статистики таких хворих немає. Але як зазначає лікар, вона особисто знає чотирьох осіб, в яких повторно спостерігалися, як клінічні прояви коронавірусу, так і підтверджені ПЛР-аналізом.

"Але ті випадки, що ми відмічали, зокрема троє людей зі Львова, – це люди не просто мали підтверджений ПЛР-тест, а розгорнуту клініку, з запаленням легень і пневмонією. Чому це відбувається, важко сказати, наука над цим працює", - зазначила Наталія Тімко.

Нагадаємо, коронавірусна інфекція набирає оберти у Львівській області. За минулу добу центри провели 1895 ПЛР-тестів, з яких 275 – позитивний результат. Серед них – 119 мешканців Львова.

До слова, раніше ми повідомляли про лікарку швидкої медичної допомоги з Чернівців Алісу Гріщенкову. Вона заявляла, що вдруге заразилася коронавірусом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація