Британка, яка першою у світі вакцинувалася Pfizer, отримала другу дозу препарату для повного імунітету

Британка, яка першою у світі вакцинувалася Pfizer, отримала другу дозу препарату для повного імунітету

PA media

Минуло три тижні, відколи жінку ввели першу ін'єкцію.

Перша людина у світі, якій зробили щеплення від коронавірусу вакциною Pfizer і BioNTech, 29 грудня отримала другу дозу. Тепер 91-річна британка Маргарет Кінан пройшла повний курс вакцинації.

Про це пише BBC. 

Другу ін'єкцію жінці проводили через три тижні після введення першої. Зазначимо, що вакцина Pfizer розрахована саме на дві дози задля досягнення повного імунітету. 

Мешканка графства Вест-Мідленс отримала першу ін'єкцію 8 грудня, за тиждень до свого 91-го дня народження, і назвала це "найкращим подарунком на ранній день народження".

Перші щеплення від коронавірусу відбуваються в лікарнях. Наразі понад 600 тисяч людей отримали перші дози вакцини, звітували в Міністерстві охорони здоров'я.

Нагадаємо, Велика Британія стала першою країною в світі, яка схвалила вакцину від коронавірусу Pfizer/BioNTech. Цей препарат пройшов усі етапи випробовування і його офіційно затвердили.  Більше про властивості нової вакцини, яка запобігла зараженню коронавірусом 95% людей на пізніх стадіях випробувань, і побоювання з приводу щеплення, читайте у матеріалі. 

Наступна публікація