Бразилія обійшла США за добовим показником смертності від коронавірусу

Бразилія обійшла США за добовим показником смертності від коронавірусу

Фото: Associated Press

Загалом у Бразилії виявили 376 669 випадків нового коронавірусу.

У понеділок, 25 травня, у Бразилії від ускладнень нового типу коронавірусу COVID-19 померли 807 пацієнтів.

Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров'я країни. 

Таким чином Бразилія обійшла Сполучені Штати, де, за даними університету Джона Гопкінса, добовий показник сягнув 620 жертв SARS-CoV-2.

Загалом від початку спалаху в країні Південної Америки виявили 376 669 випадків нового коронавірусу. Зокрема, недуга забрала 23 522 життя, тоді як майже 154 тисячі пацієнтів вже одужали та виписалися з медзакладів.

У світовому антирейтингу найбільш уражених пандемією COVID-19 країн Бразилія посідає друге місце. Попереду лише США, де нову інфекцію підхопили понад 1,7 млн людей. Від ускладнень захворювання померли 99,8 тисяч американців, водночас, показник вилікуваних пацієнтів у Штатах наближається до пів мільйона. 

Нагадаємо, що 25 травня президент США Дональд Трамп вирішив обмежити в'їзд до країни мандрівникам з Бразилії на два дні раніше, аніж планувалося. Тепер нові правила почнуть діяти від 23:59 вівторка, 26 травня, замість четверга 28 травня. 

Як повідомлялося, у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що Південна Америка, а в першу чергу Бразилія, стала новим епіцентром спалаху коронавірусного захворювання COVID-19. 

Коронавірус у світі: епіцентр перемістився до Бразилії, а Чорногорія більше не має хворих

Коронавірус у світі: епіцентр перемістився до Бразилії, а Чорногорія більше не має хворих

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація