Бразилія обійшла Росію та вийшла в лідери за кількістю заражених коронавірусом: попереду лише США

Бразилія обійшла Росію та вийшла в лідери за кількістю заражених коронавірусом: попереду лише США

Фото: Associated Press

Лише за добу в країні зафіксували 1 492 нових хворих з коронавірусною інфекцією.

Бразилія обійшла Росію та стала другою країною-лідером за кількістю випадків COVID-19, коли показник інфікованих новим коронавірусом в країні сягнув 332 тисяч.

Про це свідчать дані порталу Worldometer, який в режимі реального часу збирає статистику з усього світу. 

Лише за добу в країні зафіксували 1 492 нових хворих з коронавірусною інфекцією. Окрім того, ще 68 пацієнтів померли від ускладнень захворювання. Загалом у Бразилії нова недуга забрала вже 21 116 життів. Водночас понад 135 тисяч людей вже одужали та виписалися з медзакладів.

Через високий приріст нових випадків коронавірусу країна посунулася на друге місце. Тепер її випереджають лише США, де показник хворих на COVID-19 перевищує півтора мільйона. 

На третій же "сходинці" в антирейтингу уражених коронавірусом країн нині перебуває Росія, де на нову недугу захворіли понад 326 тисяч осіб, 3 249 з яких померли від ускладнень. 

Нагадаємо, що раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що Південна Америка стала новим епіцентром спалаху коронавірусного захворювання COVID-19. "Ми бачимо, що кількість заражень зростає в багатьох південноамериканських країнах. Звичайно, занепокоєність викликає ситуація у багатьох з них, але, безумовно, наразі найбільш постраждалою є Бразилія", - зазначив директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація