Бізнесмен назвав статистику коронавірусу в Україні "фількиною грамотою" і пояснив, чому

Бізнесмен назвав статистику коронавірусу в Україні "фількиною грамотою" і пояснив, чому

Фото: Право на владу

За його словами, рекордне збільшення госпіталізацій відбувається через провальне інформування населення.

Через провальну інформаційну та роз'яснювальню роботу уряду щодо пандемії COVID-19 українці не звертаються до медзакладів при появі легких симптомів. 

Відповідну думку власник мережі магазинів медичного обладнання Олексій Давиденко озвучив в етері ток-шоу "Право на владу" у четвер, 10 грудня.

Він, зокрема, наголосив на тому, що минулої доби в Україні зафіксували рекорд із госпіталізацій. "Госпіталізації і є тим вузьким горлечком, через яке ми сьогодні обговорюємо локдаун. І не кількість хворих вдома, а кількість ліжок, які залишаються вільними або вже зайняті", - зазначив бізнесмен.

Давиденко назвав статистику та заяви Кабінету міністрів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації "фількиною грамотою". На його думку, рекорд із госпіталізацій свідчить про "катастрофу".

"Цей рекорд від середньої цифри госпіталізацій за вчорашню добу майже в два рази більший від середньодобової. Що це означає? Це означає, що у нас провалена інформаційна та роз'яснювальна робота з боку держави для людей", - заявив він.

Бізнесмен також висловився щодо передумов ситуації, коли добова "кількість виявлених тестів становить 13 тис., а кількість госпіталізацій - як при 30 тис.".

"Сьогодні, можливо, не лише підміняються цифри, може вони і не підміняються, але чимало людей забили. Немає запаху і смаку, а вони не йдуть здавати тест. Не розуміючи, що це тягне за собою наслідки госпіталізацій з різницею 5-7 днів. Вони не йдуть і не роблять розгорнутий аналіз крові, щоб дізнатися - у них є згущення крові, чи ні, не роблять УЗД і рентген. Вони запускають ситуацію", - обурився Давиденко.

Як повідомлялося, у четвер, 10 грудня, кількість інфікованих коронавірусом в Україні збільшилася на 13 371 новий випадок. Загалом відомо про 858 714 випадків зараження. Кількість летальних випадків сягнула 14 470, тоді як вилікуваних пацієнтів вже 465 021. 

"Фількіна грамота" від Кабміну: бізнесмен Давиденко пояснив, чому не довіряє владі

"Фількіна грамота" від Кабміну: бізнесмен Давиденко пояснив, чому не довіряє владі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація