Безкоштовно і необов'язково: як і коли в Італії планують вакцинувати людей від коронавірусу

Безкоштовно і необов'язково: як і коли в Італії планують вакцинувати людей від коронавірусу

Фото: Associated Press

Вакцінація від коронавірусу може розпочатися в січні 2021 року.

Вакцинація від коронавірусу в Італії може розпочатися, попередньо, від 29 січня 2021 року. Громадян в Італії не планують зобов'язувати робити щеплення, рішення буде добровільним.

Про це пише газета la Repubblica.

За інформацією видання, очільник МОЗ Італії Роберто Сперанца заявив, що загалом в першому кварталі 2021 року країна отримає 202 млн доз вакцини, розробленої компанією Pfizer. Міністр заявив, що Італія придбає таку кількість доз вакцини, щоб не тільки вакцинувати населення, але і створити стратегічний запас.

Планується, що препарат розподілять у 300 установ, але перед цим її перевірять "на ефективність і безпеку". Спочатку вакцину отримають лікарі, потім особи в будинках для літніх людей і пацієнти з патологіями.

Далі щеплення зроблять працівникам "робітничих професій", йдеться про шкільних вчителів, директорів, адміністраторів, допоміжного персоналу.

"Придбання вакцин буде централізованим, а вакцинація італійців - безкоштовною. Вакцина не може бути привілеєм і повинна бути доступна для всіх", - сказав Сперанца.

Очікується, що масові вакцинації проводитимуть у місцях скупчення людей (спортзалах, на ярмарках). План щеплень буде щоквартальним. Це допоможе стежити за розвитком пандемії та визначати необхідну кількість доз вакцини.

Нагадаємо:

Велика Британія першою у світі схвалила вакцину від COVID-19

Велика Британія першою у світі схвалила вакцину від COVID-19

Повʼязані теми:

Наступна публікація