Без останніх дзвоників та випускних: українські школярі завершать навчальний рік дистанційно

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Без останніх дзвоників та випускних: українські школярі завершать навчальний рік дистанційно

Фото: Волинь Post

Навчальний рік мають повністю завершити до 1 липня.

Пом'якшення карантину не стосуватимуться закладів освіти: школярі продовжать навчатися та готуватися до завершення навчального року дистанційно.

Про це повідомляють на сайті Міністерства освіти і науки України.

Зазначається, що учні будуть вчитися до 31 травня, а навчальний рік мають повністю завершити до 1 липня. Зокрема, впродовж червня школи на педагогічних радах будуть розглядати питання про переведення учнів до наступного класу. Далі, впродовж двох тижнів, навчальні заклади повинні завершити оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, а також табелів навчальних досягнень. 

"Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року", - зазначають в МОН.

Також у міністерстві рекомендують школярам утриматися від проведення останніх дзвоників та випускних вечорів.

Як повідомлялося, зовнішнє незалежне оцінювання попри подовження всеукраїнського карантину відбудеться у 2020 році у будь-якій ситуації. 

ЗНО-2020: Міносвіти підготувало два сценарії проведення тестування

ЗНО-2020: Міносвіти підготувало два сценарії проведення тестування

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація