Без масок та обсервації: китайська столиця знижує рівень реагування на пандемію коронавірусу

Без масок та обсервації: китайська столиця знижує рівень реагування на пандемію коронавірусу

Фото: Associated Press

Це скасовує більшість обмежень для мандрівників з Уханя.

Від суботи, 6 червня, у Пекіні знижують рівень реагування на надзвичайні ситуації щодо пандемії COVID-19 до другого найнижчого. 

Це, зокрема, скасовує більшість обмежень для мандрівників з Уханя та провінції Хубей, звідки поширилася інфекція, пише The Associated Press.

Вони більше не зобов'язані проходити двотижневу обсервацію, а ті, хто до цього моменту перебував на ізоляції, тепер можуть повернутися до звичного життя. 

Житлові комплексі в Пекіні більше не перевірятимуть температуру мешканців, а людям відтепер можна активно відпочивати без масок. Також у столиці знову відкриваються дитячі садки. 

Зазначається, що у Пекіні впродовж 50 днів спостерігали відсутність нових випадків місцевої передачі COVID-19, а в деяких районах цей термін вже перевищив три місяці.

Нагадаємо, що від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 030 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше повідомлялося, що у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація