Байден повинен вакцинуватися від коронавірусу до інавгурації - головний інфекціоніст США

Байден повинен вакцинуватися від коронавірусу до інавгурації - головний інфекціоніст США

Фото: Associated Press

Фаучі також порадив вакцинуватися Дональду Трампу, який, однак, не планує робити щеплення.

Новообраний президент США Джо Байден та майбутня віцепрезидентка Камала Гарріс повинні якнайшвидше отримати щеплення від COVID-19 компаній BioNTech та Pfizer.

Відповідне переконання висловив головний національний експерт з інфекційних захворювань країни Ентоні Фаучі, пише ABC News.

"З міркувань безпеки я справді впевнений, що нам слід зробити їм щеплення якомога швидше", - сказав Фаучі, наголосивши на тому, що хотів би бачити Байдена "повністю захищеним, коли він вступить на пост президента в січні".

За словами експерта, вакцину від коронавірусу варто зробити також чинному президентові Дональду Трампу. Фаучі зауважив, що американський очільник, ймовірно, все ще має антитіла, додавши, що після щеплення Трамп буде "подвійно впевненим" у захисті.

Також він порадив вакцинуватися віцепрезиденту Майку Пенсу.

Напередодні Трамп заявив, що наразі не планує вакцинуватися від коронавірусу. Щеплення від COVID-19 в першу чергу нібито не отримають і посадовці Білого дому.

Нагадаємо, у США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала у понеділок, 14 грудня. 

Загалом використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від коронавірусу дозволили щонайменше у шістьох країнах світу, зокрема у США, Великій Британії, Бахрейні, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці. У вівторок, 15 грудня, Канада стала третьою країною у світі, яка розпочала масову вакцинацію від COVID-19.

Наступного тижня схвалити вакцину від коронавірусу компаній Pfizer та BioNTech може також Європейське агентство з лікарських засобів (EMA).

Байдена остаточно обрали президентом США: як відбувалася процедура затвердження

Байдена остаточно обрали президентом США: як відбувалася процедура затвердження

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація