Австрія та Латвія посилили правила в'їзду: які вимоги до туристів

Дата публікації
Перегляди
601
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Австрія та Латвія посилили правила в'їзду: які вимоги до туристів

Фото: Associated Press

Країни від 15 січня посилили правила для тих, хто приїздить з-за кордону.

Через пандемію коронавірісу Австрія від 15 січня посилила правила в'їзду: іноземці та громадяни країни повинні зареєструватися перед перетином кордону. 

Реєстрація електронна, пише The Local.

Заповнити спеціальну форму Pre-Travel-Clearance потрібно на сайті австрійського Міністерства охорони здоров'я. Виняток лише для транзитних пасажирів, а також тих, хто приїздить до країни через сімейні обставини.

Ці дані зберігатимуть в базі протягом 28 днів, а потім їх видалятимуть. Австрійська влада сподівається, що завдяки цьому вдасться краще відстежувати контакти у разі виявлення коронавірусу. До слова, попередня реєстрація не скасовує 10-денний карантин, який може закінчитися за п'ять днів, якщо ПЛР-тест виявиться негативним.

Натомість для в'їзду до Латвії потрібний негативний тест на COVID-19, пише Delfi. Нові правила почали діяти від 15 січня. Тестування слід зробити за 72 години до моменту в'їзду на територію країни. Незважаючи на це, вимога щодо самоізоляції протягом десяти днів залишається.

До слова, не робити тестування на коронавірус дозволили дітям до 11 років, вакцинованим, співробітникам компанії-перевізника, морякам, транзитним пасажирам, які не залишають зони аеропорту, а також представників дипломатичного корпусу.

Як повідомлялося, масову вакцинацію від коронавірусу у Євросоюзі розпочали від 27 грудня. У першу хвилю щеплень потрапили літні люди та працівники медичних закладів. Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запевняє, вакцини вистачить на усіх. За її словами, ЄС готовий поділитися з іншими країнами. 

Чому деякі країни потрапили у скандали через вакцинацію від коронавірусу

Чому деякі країни потрапили у скандали через вакцинацію від коронавірусу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
601
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація