Аваков розповів, що поліція здійснила перевірку роботи мережі "Епіцентр" і склала 29 протоколів

Дата публікації
Перегляди
4801
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аваков розповів, що поліція здійснила перевірку роботи мережі "Епіцентр" і склала 29 протоколів

Фото: УНІАН

За останній час правоохоронці склали понад 10 тисяч адміністративних протоколів за порушення карантину.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що за останній час поліція провела перевірку роботи мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" та склала 29 адміністративних протоколів за порушення карантину.

Про це він заявив під час засідання уряду 4 травня.

"За останній час поліція склала 10 303 протоколи про порушення карантинних норм. За останні 3 дні ми провели перевірку 162 будівельних супермаркетів, зокрема "Епіцентр", "Нова лінія" та інші об’єкти. Зараз маємо протоколи щодо порушень, зокрема 94 протоколи щодо супермаркетів, 29 протоколів щодо мережі "Епіцентр", 140 протоколів щодо порушення об’єктів громадського харчування", - повідомив Аваков.

За його словами, у гіпермаркетах Епіцентр" та "Нова лінія" були випадки, коли в них торгували меблями, предметами електроніки, та іншими товарами, що не передбачено умовами карантину. Він пообіцяв за це відповідальність.

"Хочу сказати, що загалом перевірка встановила майже у кожній області порушення. Ми маємо в лідерах Рівненську область. У нас зараз є серед об’єктів харчування 26 випадків, коли об’єкти працювали із порушеннями. Донецька область – 17. Харківська – 14, Запорізька -12, і т.д. Зокрема і ресторани у місті Києві – "Виноградний хутір", "Мон Шер", "Велюр", "Фабіус". Усі ці ресторани порушили, на наш погляд, вимоги карантину. Мають місце адміністративні протоколи. Вважаю, що суди нас підтримають у цьому. Зараз всі ці заклади зачинені та виконують наші вимоги", - розповів очільник МВС.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нові звички: як швидко і правильно почати робочий день на карантині

Нові звички: як швидко і правильно почати робочий день на карантині

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4801
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація