"Антикоронавірус": у Дніпрі аптека виробляла і продавала "ліки" від COVID-19

"Антикоронавірус": у Дніпрі аптека виробляла і продавала "ліки" від COVID-19

Фото: Антимонопольний комітет України

Винахідливих власників аптеки оштрафували.

У Дніпрі аптека виробляла та продавала фейкові ліки від коронавірусу. Власників аптеки оштрафували.

Про це повідомив голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький у Facebook.

"Сьогодні ухвалили рішення оштрафувати власників аптеки за виробництво та поширення препарату, який рекламувався як "засіб від коронавірусу". Так і називався "Антикоронавірус", - повідомив Хмельницький.

За його словами, хвиля обурення появою цього "препарату" прокотилась в соцмережах ще в березні 2020 року, взялися за розслідування тоді ж.

"Звісно, ліків від COVID-19 не було тоді в природі, немає і досі. А препарати з назвою "Антикоронавірус" є. Ми провели опитування і з'ясували, що при купівлі препарату, етикетка якого містить позначення "Антикоронавірус", зокрема препарату ТОВ "Группа "Аптекарь", у 76,8% респондентів виникає враження, що він має профілактичні та/або лікувальні властивості", - розповів Олексій Хмельницький.

Чиновник додав, що це "була свідома омана людей". " Звісно, ми ухвалили рішення про покарання компанії. Грошовий штраф - 30 тисяч гривень. І пляма на репутації", - сказав він.  

Нагадаємо, нещодавно польська фармкомпанія заявила, що створила перші у світі ефективні ліки проти коронавірусу. За словами представників компанії Biomed Lublin, препарат на основі плазми осіб, котрі одужали, містить антитіла, що вбивають коронавірус. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація