Антикарантинна вечірка: у Франції понад добу поліція розганяла 1200 учасників святкування

Антикарантинна вечірка: у Франції понад добу поліція розганяла 1200 учасників святкування

Фото: Associated Press

Порушникам виписали штраф.

На північному заході Франції поліція понад добу розганяла учасників антикарантинної вечірки.

Новорічне гуляння стало однією з топновин місцевих змін, повідомляє Agence France-Presse.

Масове святкування Нового року, незважаючи на суворі карантинні обмеження, почалося ввечері 31 грудня у великому ангарі в місті Льєрон. Участь у ній попри комендантську годину взяли 1200 осіб.

Під час першої спроби учасники вечірки спалили один з автомобілів жандармів, а поліція викликала підмогу. За планом, святкування мало тривати до вечора 2 січня. 

Міністр внутрішніх справ Джеральд Дарманін повідомив, що відвідувачам вечірки виписали штрафи за порушення карантинних обмежень, а організаторів ідентифікували та покарають.

Загалом за участь у нелегальній вечірці, порушення комендантської години та відсутність масок було винесено 1200 штрафів у розмірі 135 євро. Місцеві органи охорони здоров’я закликали відвідувачів вечірки самоізолюватись протягом найближчих семи днів.

Як повідомлялося, в Естонії 45 військовослужбовців сил оборони та цивільні особи побували на вечірці, після якої виявили чотири випадки зараження коронавірусом, заявив командувач збройними силами генерал-майор Мартін Херем. Розважальний захід відбувся просто неба. При цьому вечірка була проведена з дотриманням затверджених урядом вимог безпеки, стверджує головний штаб. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація