Американські медики вважають рішення Трампа призупинити фінансування ВООЗ "небезпечним"

Дата публікації
Перегляди
2579
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американські медики вважають рішення Трампа призупинити фінансування ВООЗ "небезпечним"

Фото: Associated Press

Президента США попросили переглянути його рішення.

У вівторок, 14 квітня, Американська медична асоціація (АМА) виступила проти рішення президента США Дональда Трампа призупинити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Дії президента назвали "небезпечними", пише CNN із посиланням на президентку АМА Патріс Харріс.

"Під час найстрашнішої кризи в галузі охорони здоров'я за століття припинення фінансування ВООЗ - це небезпечний крок у неправильному напрямку, який не спростить перемогу над COVID-19, - заявила Харріс. - Боротьба зі світовою пандемією вимагає міжнародного співробітництва та опори на науку та дані. Скорочення фінансування ВООЗ,замість зосередження уваги на рішеннях, - небезпечний крок у нелегкий для світу момент".

В АМА додали, що "глибоко стурбовані" можливими наслідками рішення та закликали переглянути його.

Нагадаємо, що 14 квітня, президент США Дональд Трамп заявив про призупинення фінансування Всесвітньої організації охорони здоров’я. Трамп вважає, що  ВООЗ допустила "помилки", які "спричинили стільки смертей", тоді як COVID-19 поширився по всьому світу.

Нагадаємо, що минулого тижня очільник Сполучених Штатів звинуватив ВООЗ у несвоєчасних заходах із подолання пандемії COVID-19.

На звинувачення відреагував генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус під час пресконференції у Женеві, попросивши США "не політизувати пандемію коронавірусу": "Якщо ви не хочете побачити значно більшу кількість мішків для тіл, тоді утримайтеся від політизації. Моє звернення коротке: будь ласка, "помістіть на карантин" політизацію COVID-19". 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2579
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація