Агресивна форма COVID-19 вразила один із районів Тернопільської області: що відомо

Агресивна форма COVID-19 вразила один із районів Тернопільської області: що відомо

Фото: Associated Press

У Монастириському районі майже усі хворі перебувають у важкому стані.

У Тернопільській області спостерігається специфічна агресивність коронавірусу у певних регіонах. Про це заявив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук, інформує ОДА.

За його словами, зокрема, у Монастириському районі майже усі хворі перебувають у важкому стані.

Інтенсивний показник захворюваності в області – 270,7 випадків на 100 тисяч населення, в Україні – 159,0, поінформував Володимир Богайчук.

"Станом на сьогодні спостерігаємо погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Тернопільській області. Продовжують хворіти 1075 осіб, з них 144 перебувають на стаціонарному лікуванні, з яких 15 – на кисневій масці, 17 – на кисневому концентраторі. Близько 30 хворих у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють складність ситуації із захворюваністю, яка і виникає через недотримання саме карантинних заходів", – додав він.

Нагадаємо, раніше начальник управління охорони здоров’я ОДА Володимира Богайчук повідомляв, що житель Тернопільської області втретє захворів на COVID-19. Водночас в області зареєстрували кілька повторних заражень коронавірусом.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація