Африка отримала перші 270 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
316
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Африка отримала перші 270 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу

Фото: Associated Press

В деяких регіонах кількість випадків захворювання знову зростає: тривогу викликає і новий штам COVID-19 у Південній Африці.

14 січня Африка отримала попередні 270 мільйонів доз вакцин від різних виробників. Їх доставив Африканський союз (АС) для поширення у всьому континенті.

Про це повідомляє ВВС.

Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса заявив, що дози будуть використані у 2021 році. Він зазначив: хоча це тільки частина з усіх обіцяних доз, навіть їхньої загальної кількості все ще недостатньо для вакцинації всього регіону з населенням 1,3 млрд людей.

Життя рятуватимуть 270 мільйонів вакцин від трьох постачальників: Pfizer, AstraZeneca і Johnson&Johnson.

За словами Рамафоса, не менш ніж 50 мільйонів доз будуть доступні в період від квітня до червня 2021 року. Також регіон очікує близько 600 млн доз у межах глобальної ініціативи COVAX, спрямованої на забезпечення вакцинами країн із більш низьким рівнем доходів.

В деяких регіонах Африки кількість випадків захворювання знову зростає. Тривогу викликає і новий штам СOVID-19 у Південній Африці, який становить більшість нових заражень. Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса наголосив, що офіційні особи стурбовані тим, що доз від COVAX, випущених у першій половині 2021 року, вистачить тільки для вакцинації медичних працівників. Із населенням 1,3 млрд людей і тим, що кожен потребує двох щеплень, Африці потрібні майже 2,6 млрд доз, щоб вакцинувати всіх жителів континенту. На сьогодні в Африці зареєстровано понад 3 мільйони випадків коронавірусу і понад 75,8 тисячі смертей від нього.

Нагадаємо, що мутація "подорожує" світом: у Канаді вперше виявили штам коронавірусу з Африки. Перший випадок інфікування цим різновидом COVID-19 пов'язаний з людиною, яка нещодавно подорожувала. 

ВООЗ дослідила вірусні мутації в Україні і виявила 5 штамів китайського коронавірусу

ВООЗ дослідила вірусні мутації в Україні і виявила 5 штамів китайського коронавірусу

 

Наступна публікація