41-річний Нік Кордеро помер від ускладнень коронавірусу

41-річний Нік Кордеро помер від ускладнень коронавірусу

Фото: instagram.com/amandakloots

Актор пробув у реанімації 95 днів.

Відомий канадський актор Нік Кордеро, якому ампутували ногу через ускладнення коронавірусу, помер.

Про смерть 41-річної бродвейської зірки повідомила його дружина Аманда на своїй сторінці в Instagram. Після тримісячної боротьби зі смертю, Нік пішов з життя в неділю, 5 липня.

У бога є ще один янгол на небі. Сьогодні вранці помер мій коханий чоловік. Він був в оточенні любові своєї родини, яка співала і молилася, коли він ніжно покинув цю землю. Я не можу в це повірити. Моє серце розбите, тому що я не уявляю свого життя без нього. Нік був таким яскравим світлом. Для всіх він був другом, любив слухати, допомагати і особливо говорити. Він був неймовірним актором і музикантом. Він любив свою сім'ю і любив бути батьком і чоловіком. Ми з Елвісом сумуватимемо за ним щодня.

повідомила Аманда
Фото: instagram.com/amandakloots

Також дружина артиста подякувала лікарю, який боровся за життя актора 95 днів.

Лікарю Девіде, ви були моїм позитивним медиком! Не так багато лікарів, як ви. Добрий, розумний, співчутливий, напористий і який завжди прагнув вислухати мої шалені ідеї або зателефонувати іншому лікарю для отримання іншої думки. Ви діамант у чорновій.

написала дружина Кордеро

Крім того, Клутс висловила слова вдячності шанувальникам, які підтримували сім’ю та влаштовували щоденні флешмоби з піснями Ніка. Так, одну з них, Live Your Life, дружина актора заспівала Ніку перед смертю, тримаючи чоловіка за руки.

Фото: instagram.com/nickcordero1

Нагадаємо, бродвейський актор Нік Кордеро потрапив до лікарні 30 березня із позитивним тестом на коронавірус. Через хворобу у його нозі утворилися тромби. У результаті, лікарі вирішили ампутувати кінцівку. Актор впав у кому. 13 травня знаменитість прийшов до тями.

Знаменитість пробув у реанімації 95 днів, пережив зупинку серця, декілька мікроінсультів та септичний шок. Актор схуд на 30 кілограмів через м’язову атрофію.

В актора залишилися дружина та маленький син.

Повʼязані теми:

Наступна публікація