15 працівників злягли з пневмоніями: у міській раді Червонограда виявили спалах коронавірусу

15 працівників злягли з пневмоніями: у міській раді Червонограда виявили спалах коронавірусу

фото / Червоноградська міська рада Facebook

На лікарняному перебувають, зокрема, двоє заступників мера та секретар міськради.

На Львівщині виявили спалах COVID-19 у міській раді Червонограда. Щонайменше у 15 працівників діагностували пневмонію. У зв'язку з цим, міську раду зачинили на карантин, повідомляє місцеве "Нео радіо".

"Станом на 21 вересня у 15 працівників Червоноградської міської ради діагностовано пневмонію. Згідно з інформацією Львівського обласного лабораторного центру, серед цих хворих підтверджений один випадок захворювання на COVID-19. В інших – немає результатів ПЛР-тестів", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, захворіли і перебувають на лікарняному перший заступник міського голови Червонограда Дмитро Балко, заступниця міського голови Наталія Турко, а також секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов. Інші працівники мерії, як контактні, на самоізоляції не перебувають.

"Із керівництва міської ради на роботі — міський голова Андрій Залівський, заступник голови – Володимир Коваль та керівник справами виконкому Георгій Тимчишин", — йдеться у повідомленні.

Між тим зазначено, що міська рада зачинена для відвідувачів. Звернутися до фахівців можна телефоном – у вестибюлі мерії встановлено стаціонарний телефон із номерами у відділи.

Нагадаємо, від коронавірусу померла 67-річна депутатка Львівської обласної ради Мирослава Лісна. Про її смерть сьогодні, 25 вересня, повідомили її колеги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація