1 вересня у "червоній зоні" карантину: як школярі зустрічають початок навчального року

1 вересня у "червоній зоні" карантину: як школярі зустрічають початок навчального року

Фото: УНІАН

В більшості дітей у "червоній" зоні - дистанційне навчання, а ось івано-франківські школярі залишились на канікулах.

В Україні стартував новий навчальний рік. Не відчинилися школи, зокрема, у так званій червоній зоні, до якої увійшли окремі міста та райони Рівненьскої, Одеської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей. Діти там залишаються вдома. В більшості з них - дистанційне навчання.

А ось в Івано-Франківську вирішили ще інакше. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Сьогодні, 1 вересня, у місті шкільне подвір'я - порожнє, а ворота міцно зачинені, але школярі від цього лише щасливі, бо їм офіційно продовжили канікули, і навчання онлайн у них не розпочинається.

Таке рішення ухвалили міські посадовці, які сподіваються, що суворий карантин "червоної" зони в місті невдовзі скасують і діти підуть до шкіл. Адже усі навчальні заклади до нового навчального року - повністю готові.

Вимушені канікули чиновники оголосили на два тижні, але батьки школярів вже збирають підписи з вимогою розпочати навчання вже від наступного понеділка.

Школярі "червоної карантинної зони" зустрічають 1 вересня вдома

Школярі "червоної карантинної зони" зустрічають 1 вересня вдома

Нагадаємо, у школах, які розташовані в зонах із "червоним" рівнем епідемічної небезпеки, буде запроваджуватися двотижневий карантин. Заклади мають повністю перейти на дистанційну форму навчання. 

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 серпня до "червоної" зони потрапили окремі міста та райони п’яти областей України: Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької.

До "червоної зони" внесли:

міста Івано-Франківськ, Калуш та Коломию, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;

міста Біляївку та Ізмаїл Одеської області;

міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області;

міста Бережани та Чортків, Бережанський район Тернопільської області;

місто Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області.

Школи у цих містах і районах працюватимуть дистанційно. Втім, в івано-франківських школах через "червону" зону карантину вирішили подовжити канікули школярам ще на два тижні — до 11 вересня.

ТСН дізналася, як розпочинається навчальний рік у різних карантинних зонах

ТСН дізналася, як розпочинається навчальний рік у різних карантинних зонах

Повʼязані теми:

Наступна публікація